Liga Hoki Dunia Lelaki FIH 2016–2017 Pusingan 1

Daripada Wikipedia, ensiklopedia bebas.
Jump to navigation Jump to search

Liga Hoki Dunia Lelaki FIH 2016–2017 Pusingan 1 akan diadakan dari April hingga Oktober 2016.

Singapura[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC+8).

Kumpulan A[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M S L JG GB PG Mt Kelayakan
1  China 4 4 0 0 49 1 +48 12 Mara ke Peringkat Kalah Mati
2  Thailand 4 3 0 1 23 14 +9 9
3  Hong Kong 4 2 0 2 14 21 −7 6
4  Brunei 4 1 0 3 3 22 −19 3
5  Vietnam 4 0 0 4 2 33 −31 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
9 April 2016
09:00
Thailand Bendera Thailand 7 – 0  Brunei Pengadil:
Steve Rogers (AUS)
Hari Silvarajoo (SIN)
Adisuan Suphawong Goal 2'
Surasak Thammueangkhun Goal 38'41'62'
Varunchit Manopab Goal 51'
Samoethep Srilit Goal 58'
Thanakrit Boon-Art Goal 68'
Laporan
9 April 2016
15:00
Hong Kong Bendera Hong Kong 8 – 1  Vietnam Pengadil:
Surachaet Visavateeranon (THA)
Ye Kyaw Thu (MYA)
Felix Iu Goal 4'35+'43'
Tsang Kin Kan Goal 23'58'
Tse Man Chun Goal 54'
James Shepherdson Goal 62'
Usman Ali Goal 70'
Laporan Nguyện Thiện Nhật Goal 70+'

10 April 2016
15:00
Hong Kong Bendera Hong Kong 3 – 0  Brunei Pengadil:
Roshan Hemantha (SRI)
Rawi Anbananthan (MAS)
Felix Iu Goal 15'34'
Chan Ka Chun Goal 52'
Laporan
10 April 2016
17:00
China Bendera Republik Rakyat China 11 – 0  Vietnam Pengadil:
Chor Ming Yeung (HKG)
Zaur Zaurbekov (KAZ)
Zhang Taozhu Goal 6'19'41'51'
Huang Jingcheng Goal 9'11'32'63'
Cheng Xiyuan Goal 54'
E Wenhui Goal 64'
Guo Zixiang Goal 65'
Laporan

11 April 2016
17:00
Thailand Bendera Thailand 1 – 11  China Pengadil:
Steve Rogers (AUS)
Mohd Ramli (MAS)
Thanakrit Boon-Art Goal 40' Laporan Lin Changliang Goal 2'6'
Huang Jingcheng Goal 33'
Meng Lei Goal 44'
Guo Haifeng Goal 48'52'
Wang Bowen Goal 50'
Zhang Taozhu Goal 61'
Meng Dihao Goal 63'68'70'

12 April 2016
17:30
Brunei Bendera Brunei 3 – 1  Vietnam Pengadil:
Zaur Zaurbekov (KAZ)
Ye Kyaw Thu (MYA)
Mohamad Yusup Goal 24'
Alisam Momin Goal 34'
Mohammad Ahmad Goal 70+'
Laporan Lê Quang Nguyễn Goal 42'

13 April 2016
17:00
Vietnam Bendera Vietnam 0 – 11  Thailand Pengadil:
Ye Kyaw Thu (MYA)
Roshan Hemantha (SRI)
Laporan Surasak Thammueangkhun Goal 4'21'29'41'50'
Adisuan Suphawong Goal 19'66'
Thanakrit Boon-Art Goal 31'49'62'
Wuttichai Janwiangngam Goal 70'
13 April 2016
17:30
Hong Kong Bendera Hong Kong 0 – 16  China Pengadil:
Steve Rogers (AUS)
Hideki Kinoshita (JPN)
Laporan E Wenhui Goal 3'6'30'
Huang Jingcheng Goal 11'45'49'55'57'70+'
Kang Tongtong Goal 20'
Guo Haifeng Goal 24'
Lin Changliang Goal 26'53'
Zhang Taozhu Goal 29'
Wang Xiaowei Goal 33'
Yu Xin Goal 48'

14 April 2016
17:00
Thailand Bendera Thailand 4 – 3  Hong Kong Pengadil:
Rawi Anbananthan (MAS)
Tao Zhinan (CHN)
Surasak Thammueangkhun Goal 21'45'
Thanakrit Boon-Art Goal 50'51'
Laporan Siu Chun Ming Goal 10'
Tsang Kin Kan Goal 14'
Felix Iu Goal 39'
14 April 2016
19:30
China Bendera Republik Rakyat China 11 – 0  Brunei Pengadil:
Zaur Zaurbekov (KAZ)
Roshan Hemantha (SRI)
Wang Bowen Goal 1'
Zhang Taozhu Goal 6'41'
Su Lixing Goal 13'
Yu Xin Goal 21'
Su Kaijun Goal 29'32'47'
E Wenhui Goal 35'
Wang Xiaowei Goal 42'
Meng Dihao Goal 54'
Laporan

Kumpulan B[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M S L JG GB PG Mt Kelayakan
1  Sri Lanka 3 3 0 0 16 1 +15 9 Mara ke Peringkat Kalah Mati
2  Singapura 3 2 0 1 13 3 +10 6
3  Kazakhstan 3 1 0 2 5 13 −8 3
4  Myanmar 3 0 0 3 1 18 −17 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
9 April 2016
09:30
Sri Lanka Bendera Sri Lanka 7 – 0  Myanmar Pengadil:
Rawi Anbananthan (MAS)
Hideki Kinoshita (JPN)
Lakshan Nanayakkara Goal 23'
Asanka Welagedara Goal 25'
Abeetha Fernando Goal 35'56'
Sandaruwan Sudusingha Goal 43'55'
Harindra Dharmarathne Goal 49'
Laporan
9 April 2016
17:30
Singapura Bendera Singapura 6 – 0  Kazakhstan Pengadil:
Tao Zhinan (CHN)
Mohd Ramli (MAS)
Ashraff Alias Goal 27'
Goh Kai Yang Goal 30'
Faris Johari Goal 34'
Enrico Marican Goal 47'69'
Sabri Yuhari Goal 60'
Laporan

12 April 2016
19:30
Kazakhstan Bendera Kazakhstan 5 – 0  Myanmar Pengadil:
Hari Silvarajoo (SIN)
Surachaet Visavateeranon (THA)
Nurkhan Sansyzbayev Goal 10'50'64'
Bakytbek Tazhenov Goal 19'
Talant Almen Goal 68'
Laporan
12 April 2016
20:00
Sri Lanka Bendera Sri Lanka 2 – 1  Singapura Pengadil:
Tao Zhinan (CHN)
Hideki Kinoshita (JPN)
Damith Mahara Goal 40'
Abeetha Fernando Goal 56'
Laporan Adam Amir Goal 9'

13 April 2016
19:30
Kazakhstan Bendera Kazakhstan 0 – 7  Sri Lanka Pengadil:
Hari Silvarajoo (SIN)
Mohd Ramli (MAS)
Laporan Sandaruwan Sudusingha Goal 7'62'
Abeetha Fernando Goal 16'21'
Damith Mahara Goal 36'
Ishanka Doranegala Goal 47'
Lahiru Panthie Goal 52'

14 April 2016
20:30
Singapura Bendera Singapura 6 – 1  Myanmar Pengadil:
Surachaet Visavateeranon (THA)
Chor Ming Yeung (HKG)
Adam Amir Goal 11'
Haseef Salim Goal 22'
Sabri Yuhari Goal 27'
Hanif Murid Goal 32'
Goh Kai Yang Goal 38'
Norman Teo Goal 54'
Laporan Ni Zar Goal 48'

Klasifikasi[sunting | sunting sumber]

Klasifikasi Tempat Ketujuh hingga Kesembilan[sunting | sunting sumber]

16 April 2016
09:00
Vietnam Bendera Vietnam 0 – 6  Myanmar Pengadil:
Chor Ming Yeung (HKG)
Surachaet Visavateeranon (THA)
Laporan Thet Htwe Goal 4'
Ni Zar Goal 3'52'
Zin Oo Myo Goal 44'47'
Wai Ko Goal 68'

Tempat Ketujuh dan Kelapan[sunting | sunting sumber]

17 April 2016
09:00
Brunei Bendera Brunei  Myanmar Pengadil:
Chor Ming Yeung (HKG)
Hideki Kinoshita (JPN)
Laporan

Tempat Kelima dan Keenam[sunting | sunting sumber]

16 April 2016
16:30
Hong Kong Bendera Hong Kong 4 – 3  Kazakhstan Pengadil:
Hari Silvarajoo (SIN)
Hideki Kinoshita (JPN)
Tsang Kin Kan Goal 10'
Chan Ka Chun Goal 18'
Felix Iu Goal 21'52'
Laporan Bakytbek Tazhenov Goal 10'43'
Talant Almen Goal 15'

Peringkat Kalah Mati[sunting | sunting sumber]

 
Separuh AkhirPentas Akhir
 
      
 
16 April
 
 
 China5
 
17 April
 
 Singapura0
 
 China3 (4)
 
16 April
 
 Sri Lanka3 (2)
 
 Sri Lanka5
 
 
 Thailand0
 
Tempat Ketiga
 
 
17 April
 
 
 Singapura1
 
 
 Thailand3

Separuh Akhir[sunting | sunting sumber]

Pemenang layak ke Liga Hoki Dunia Lelaki FIH 2016–2017 Pusingan 2

16 April 2016
16:00
Sri Lanka Bendera Sri Lanka 5 – 0  Thailand Pengadil:
Steve Rogers (AUS)
Tao Zhinan (CHN)
Sandaruwan Sudusingha Goal 17'69'
Anuradha Rathnayaka Goal 35'60'
Abeetha Fernando Goal 70'
Laporan

16 April 2016
18:30
China Bendera Republik Rakyat China 5 – 0  Singapura Pengadil:
Rawi Anbananthan (MAS)
Mohd Ramli (MAS)
Zhang Taozhu Goal 11'46'50'
E Wenhui Goal 14'68'
Laporan

Tempat Ketiga dan Keempat[sunting | sunting sumber]

17 April 2016
15:00
Singapura Bendera Singapura 1 – 3  Thailand Pengadil:
Tao Zhinan (CHN)
Mohd Ramli (MAS)
Kendy Lee Goal 31' Laporan Thanakrit Boon-Art Goal 30'65'
Surasak Thammueangkhun Goal 42'

Pentas Akhir[sunting | sunting sumber]

17 April 2016
20:00
China Bendera Republik Rakyat China 3 – 3  Sri Lanka Pengadil:
Rawi Anbananthan (MAS)
Steve Rogers (AUS)
Meng Lei Goal 19'
Huang Jingcheng Goal 38'
Meng Dihao Goal 61'
Laporan Sandaruwan Sudusingha Goal 49'
Damith Mahara Goal 55'
Lakshan Nanayakkara Goal 59'
Pukulan Penalti
Meng Dihao Penalty stroke scored
Yu Xin Penalty stroke missed
Lin Changliang Penalty stroke scored
E Wenhui Penalty stroke scored
Guo Zixiang Penalty stroke scored
4 – 2 Penalty stroke missed Damith Mahara
Penalty stroke missed Amila Nuwarapaksha
Penalty stroke scored Anuradha Rathnayaka
Penalty stroke scored Nalantha Karunamunige

Kedudukan Akhir[sunting | sunting sumber]

Layak ke Pusingan 2
Ked Pasukan
Gold medal icon.svg  China
Silver medal icon.svg  Sri Lanka
Bronze medal icon.svg  Thailand
4  Singapura
5  Hong Kong
6  Kazakhstan
7  Myanmar
8  Brunei
9  Vietnam

Suva[sunting | sunting sumber]

  • Suva, Fiji, 28 Jun–2 Julai 2016. Perlawanan dimainkan dalam format Hoki 5S.[2]

Semua masa tempatan (UTC+12).

Satu Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Fiji 8 7 1 0 0 66 13 +53 23 Layak ke Pusingan 2
2  Vanuatu 8 6 0 1 1 42 15 +27 19
3  Papua New Guinea 8 3 0 1 4 26 29 −3 10
4  Kepulauan Solomon 8 1 1 1 5 12 42 −30 6
5  Tonga 8 0 1 0 7 9 56 −47 2
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
28 Jun 2016
09:00
Fiji Bendera Fiji 8 – 2  Tonga Pengadil:
Ben Wilson (NZL)
Jack Donga (SOL)
Alsace Smith Goal 3'
Leevan Dutta Goal 3'4'10'18'20+1'
Krristofer Mock Goal 7'
Tristan Tora Goal 16'
Laporan Sesili Tahilanu Goal 2'13'
28 Jun 2016
09:45
Papua New Guinea Bendera Papua New Guinea 4 – 2  Kepulauan Solomon Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Rhiannon Murrie (AUS)
Raymond Popal Goal 2'
Jersey Dusty Goal 4'
David Tapo Goal 6'
Michael Pomat Goal 14'
Laporan Jimmy Mamae Goal 1'
John Levo Goal 12'
28 Jun 2016
12:00
Vanuatu Bendera Vanuatu 6 – 0  Tonga Pengadil:
Ateca Fatufago (FIJ)
Jack Donga (SOL)
Ben Sam Goal 3'
Zedrack Harry Goal 3'
Hiro Namu Goal 7'9'18'
Nasse Maltungtung Goal 8'
Laporan
28 Jun 2016
12:45
Fiji Bendera Fiji 4 – 2  Papua New Guinea Pengadil:
Rhiannon Murrie (AUS)
Frank Vira (VAN)
H. Smith Goal 1'12'
Dutta Goal 13'18'
Laporan Dusty Goal 10'
A. Potuan Goal 16'
28 Jun 2016
15:00
Vanuatu Bendera Vanuatu 5 – 3  Papua New Guinea Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Ateca Fatufago (FIJ)
Zedrack Harry Goal 2'
Ben Sam Goal 6'12'
Hiro Namu Goal 8'20'
Laporan Jersey Dusty Goal 15'
Andrew Potuan Goal 16'
Raymond Popal Goal 19'
28 Jun 2016
15:45
Fiji Bendera Fiji 14 – 1  Kepulauan Solomon Pengadil:
Ben Wilson (NZL)
Frank Vira (VAN)
Leevan Dutta Goal 1'2'8'9'11'12'18'
Krristofer Mock Goal 5'15'16'16'
Tristan Tora Goal 8'
Martin Fong Goal 11'
Hector Smith Goal 20'
Laporan Jimmy Mamae Goal 5'

29 Jun 2016
11:30
Kepulauan Solomon Flag of the Solomon Islands 3 – 2  Tonga Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Frank Vira (VAN)
John Levo Goal 4'17'
Gary Nuopula Goal 13'
Laporan Sesili Tahilanu Goal 10+3'
Motuliki Kailahi Goal 17'
29 Jun 2016
12:15
Fiji Bendera Fiji 4 – 4  Vanuatu Pengadil:
Fetuao Nokise (SAM)
Rhiannon Murrie (AUS)
Amenatave Veitamana Goal 1'
Hector Smith Goal 8'
Martin Fong Goal 14'
Krristofer Mock Goal 18'
Laporan Peter Harry Goal 4'
Zedrack Harry Goal 12'
Hiro Namu Goal 13'
Ben Sam Goal 15'
Pukulan Penalti
Hector Smith Penalty stroke scored
Alsace Smith Penalty stroke missed
Krristofer Mock Penalty stroke scored
Krristofer Mock Penalty stroke scored
3–2 Penalty stroke missed Hiro Namu
Penalty stroke scored Henry Homry
Penalty stroke scored Ben Sam
Penalty stroke missed Hiro Namu
29 Jun 2016
14:30
Vanuatu Bendera Vanuatu 3 – 1  Kepulauan Solomon Pengadil:
Tessa Harman (FIJ)
Ben Wilson (NZL)
Ben Sam Goal 5'14'
Jacklyniho Katawa Goal 16'
Laporan Allen Temoa Goal 18'
29 Jun 2016
15:15
Papua New Guinea Bendera Papua New Guinea 7 – 1  Tonga Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Jack Donga (SOL)
Thomas Kisokau Goal 2'4'
Kusunan Pokiap Goal 5'5'
David Tapo Goal 13'
Jersey Dusty Goal 18'
Andrew Potuan Goal 18'
Laporan Sesili Tahilanu Goal 12'

30 Jun 2016
10:00
Fiji Bendera Fiji 15 – 0  Tonga Pengadil:
Rhiannon Murrie (AUS)
Jack Donga (SOL)
Martin Fong Goal 2'4'12'
Tristan Tora Goal 3'
Epeli Naduva Goal 5'15'
Amenatave Veitamana Goal 7'
Krristofer Mock Goal 9'10'18'
Alsace Smith Goal 14'
Leevan Dutta Goal 16'17'20'
Hector Smith Goal 17'
Laporan
30 Jun 2016
10:45
Papua New Guinea Bendera Papua New Guinea 1 – 1  Kepulauan Solomon Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Frank Vira (VAN)
Andrew Potuan Goal 19' Laporan John Levo Goal 13'
Pukulan Penalti
Kusunan Pokiap Penalty stroke missed
Joseph Potuan Penalty stroke missed
0–2 Penalty stroke scored Allen Temoa
Penalty stroke scored Gary Nuopula
30 Jun 2016
13:00
Vanuatu Bendera Vanuatu 8 – 1  Tonga Pengadil:
Harry Heritage (FIJ)
Jack Donga (SOL)
Ben Sam Goal 5'9'14'
Henry Homry Goal 7'13'19'
Peter Harry Goal 9'
Zedrack Harry Goal 14'
Laporan Francis Sade Goal 20'
30 Jun 2016
13:45
Fiji Bendera Fiji 8 – 1  Papua New Guinea Pengadil:
Ben Wilson (NZL)
Fetuao Nokise (SAM)
Jersey Dusty Goal 2'3'19'
David Tapo Goal 6'
Michael Pomat Goal 12'
Thomas Kisokau Goal 13'
Joseph Potuan Goal 15'17'
Laporan Vilami Vatuvei Goal 1'

1 Julai 2016
09:00
Vanuatu Bendera Vanuatu 7 – 0  Papua New Guinea Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Harry Heritage (FIJ)
Ben Sam Goal 1'2'6'
Morris Aromalo Goal 10'
Hiro Namu Goal 14'20'
Zedrack Harry Goal 15'
Laporan
1 Julai 2016
09:45
Fiji Bendera Fiji 8 – 1  Kepulauan Solomon Pengadil:
Rhiannon Murrie (AUS)
Fetuao Nokise (SAM)
Leevan Dutta Goal 2'5'12'
Amenatave Veitamana Goal 4'
Krristofer Mock Goal 9'
Hector Smith Goal 11'15'15'
Laporan Francis Sade Goal 8'
1 Julai 2016
12:00
Kepulauan Solomon Flag of the Solomon Islands 2 – 2  Tonga Pengadil:
Harry Heritage (FIJ)
Fetuao Nokise (SAM)
John Levo Goal 9'
Jimmy Mamae Goal 17'
Laporan Sesili Tahilanu Goal 1'3'
Pukulan Penalti
Gary Nuopula Penalty stroke missed
Allen Temoa Penalty stroke missed
Gherzon Hesi Penalty stroke scored
Gherzon Hesi Penalty stroke missed
Gary Nuopula Penalty stroke scored
Allen Temoa Penalty stroke scored
Gary Nuopula Penalty stroke missed
Allen Temoa Penalty stroke missed
Gherzon Hesi Penalty stroke missed
3–4 Penalty stroke missed Vilami Vatuvei
Penalty stroke missed Moimoi Feke
Penalty stroke scored Sesili Tahilanu
Penalty stroke missed Sesili Tahilanu
Penalty stroke scored Fakavahe Paea
Penalty stroke scored Moimoi Feke
Penalty stroke missed Sesili Tahilanu
Penalty stroke missed Vilami Vatuvei
Penalty stroke scored Motuliki Kailahi
1 Julai 2016
12:45
Fiji Bendera Fiji 5 – 2  Vanuatu Pengadil:
Ben Wilson (NZL)
Rhiannon Murrie (AUS)
Hector Smith Goal 9'
Leevan Dutta Goal 12'
Martin Fong Goal 14'15'16'
Laporan Ben Sam Goal 18'19'

2 Julai 2016
09:45
Vanuatu Bendera Vanuatu 7 – 1  Tonga Pengadil:
Epeli Tukuca (FIJ)
Fetuao Nokise (SAM)
Ben Sam Goal 1'9'13'15'
Jacklyniho Katawa Goal 4'10'16'
Laporan Moimoi Feke Goal 11'
2 Julai 2016
11:30
Fiji Bendera Fiji 8 – 1  Papua New Guinea Pengadil:
Frank Vira (VAN)
Jack Donga (SOL)
Hector Smith Goal 3'15'
Martin Fong Goal 6'
Krristofer Mock Goal 7'9'11'
Leevan Dutta Goal 10'11'
Laporan Jersey Dusty Goal 3'


Prague[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC+2).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Ukraine 5 4 0 0 1 28 7 +21 12 Layak ke Pusingan 2
2  Itali 5 4 0 0 1 23 3 +20 12
3  Belarus 5 4 0 0 1 28 10 +18 12
4  Republik Czech (H) 5 2 0 0 3 26 10 +16 6
5  Cyprus 5 0 1 0 4 3 39 −36 2
6  Lithuania 5 0 0 1 4 2 41 −39 1
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
30 Ogos 2016
10:00
Ukraine Bendera Ukraine 9 – 0  Lithuania Pengadil:
Tim Bond (NZL)
Alexandr Tóth (CZE)
Vitalii Kalinchuk Goal 6'23'
Viacheslav Paziuk Goal 22'
Andrii Koshelenko Goal 29'
Oleh Polishchuk Goal 31'60'
Dmytro Luppa Goal 42'
Artem Popovchenko Goal 57'
Mykhailo Yasinskyi Goal 70'
Laporan
30 Ogos 2016
12:15
Itali Bendera Itali 1 – 2  Belarus Pengadil:
Dave Dowdall (ENG)
Tomáš Holek (CZE)
Thomas Keenan Goal 20' Laporan Ivan Lutsevich Goal 7'
Aliaksandr Hancharou Goal 67'
30 Ogos 2016
14:30
Republik Czech Bendera Republik Czech 10 – 1  Cyprus Pengadil:
Maksym Perepelytsya (UKR)
Giedrius Kuizinas (LTU)
Tomáš Procházka Goal 5'21'63'
Tomáš Vohnický Goal 8'58'
Lukáš Plochý Goal 28'29'
Reinhard Nicklas Goal 33'66'
Martin Babický Goal 38'
Laporan Samuel Lyne Goal 69'

31 Ogos 2016
10:00
Ukraine Bendera Ukraine 7 – 2  Belarus Pengadil:
Vincenzo Ilgrande (ITA)
Tomáš Holek (CZE)
Viacheslav Paziuk Goal 10'18'
Oleh Polishchuk Goal 20'
Vitalii Kalinchuk Goal 40'68'
Andrii Koshelenko Goal 44'
Maksym Onofriiuk Goal 57'
Laporan Aliaksandr Hancharou Goal 4'
Yauheni Mikheichyk Goal 34'
31 Ogos 2016
12:15
Cyprus Bendera Cyprus 0 – 10  Itali Pengadil:
Tim Bond (NZL)
Giedrius Kuizinas (LTU)
Laporan Thomas Keenan Goal 7'70+'
Agustin Nunez Goal 23'26'44'
Luca Lixi Goal 28'
Marco Garbaccio Goal 47'
Gonzalo Ursone Goal 62'64'
Loris Perelli Goal 66'
31 Ogos 2016
14:30
Republik Czech Bendera Republik Czech 12 – 0  Lithuania Pengadil:
Andrei Kliatskov (BLR)
Maksym Perepelytsya (UKR)
Lukáš Plochý Goal 20'24'49'60'60'
Tomáš Procházka Goal 22'58'59'
Reinhard Nicklas Goal 24'
Tomáš Vohnický Goal 40'65'
Ondřej Soukup Goal 66'
Laporan

2 September 2016
14:30
Cyprus Bendera Cyprus 1 – 8  Ukraine Pengadil:
Vincenzo Ilgrande (ITA)
Giedrius Kuizinas (LTU)
Antonis Efthymiou Goal 28' Laporan Vitalii Kalinchuk Goal 2'38'59'67'
Viacheslav Paziuk Goal 8'
Sergii Diachuk Goal 18'
Maksym Onofriiuk Goal 34'
Ivan Yakovenko Goal 60'
2 September 2016
16:45
Belarus Bendera Belarus 11 – 1  Lithuania Pengadil:
Tomáš Holek (CZE)
Alexandr Tóth (CZE)
Uladzislau Belavusau Goal 3'11'18'50'56'
Aliaksandr Korsik Goal 8'
Yauheni Mikheichyk Goal 21'
Ivan Liakh Goal 29'53'
Artsiom Zhukouski Goal 31'
Pavel Habryneuski Goal 63'
Laporan Ignas Balbatunovas Goal 28'
2 September 2016
19:00
Itali Bendera Itali 2 – 1  Republik Czech Pengadil:
Dave Dowdall (ENG)
Andrei Kliatskov (BLR)
Agustin Nunez Goal 9'
Felipe Ponce Goal 15'
Laporan Tomáš Procházka Goal 34'

3 September 2016
14:30
Belarus Bendera Belarus 10 – 0  Cyprus Pengadil:
Dave Dowdall (ENG)
Alexandr Tóth (CZE)
Uladzislau Belavusau Goal 12'16'63'
Yauheni Mikheichyk Goal 14'18'38'
Dzmitry Klimovich Goal 20'
Artsiom Skorb Goal 25'
Aliaksandr Hancharou Goal 43'
Ivan Yakovenko Goal 57'
Laporan
3 September 2016
16:45
Lithuania Bendera Lithuania 0 – 8  Itali Pengadil:
Andrei Kliatskov (BLR)
Maksym Perepelytsya (UKR)
Laporan Luca Lixi Goal 11'
Agustin Nunez Goal 21'30'41'56'59'
Sergio Herrera Goal 43'
Felipe Ponce Goal 68'
3 September 2016
19:00
Ukraine Bendera Ukraine 4 – 2  Republik Czech Pengadil:
Tim Bond (NZL)
Vincenzo Ilgrande (ITA)
Vitalii Kalinchuk Goal 16'
Oleh Polishchuk Goal 25'
Andrii Koshelenko Goal 47'
Bogdan Kovalenko Goal 57'
Laporan Jakub Kyndl Goal 22'
Martin Hanuš Goal 62'

4 September 2016
14:30
Lithuania Bendera Lithuania 1 – 1  Cyprus Pengadil:
Vincenzo Ilgrande (ITA)
Andrei Kliatskov (BLR)
Vaidotas Kringelis Goal 28' Laporan Demetris Stylianou Goal 49'
Pukulan Penalti
Vaidotas Kringelis Penalty stroke missed
Julius Bandžiulis Penalty stroke missed
Karolis Asanavičiuss Penalty stroke missed
Kristis Bubnelis Penalty stroke scored
Mantvydas Pocevičius Penalty stroke missed
1 – 2 Penalty stroke scored Antonis Efthymiou
Penalty stroke missed Constantinos Stylianoy
Penalty stroke scored Ilgin Tunç
Penalty stroke missed Samuel Lyne
Penalty stroke missed Andreas Michael
4 September 2016
16:45
Itali Bendera Itali 2 – 0  Ukraine Pengadil:
Tim Bond (NZL)
Tomáš Holek (CZE)
Agustin Nunez Goal 46'
Santiago Castano Goal 64'
Laporan
4 September 2016
19:00
Republik Czech Bendera Republik Czech 1 – 3  Belarus Pengadil:
Dave Dowdall (ENG)
Maksym Perepelytsya (UKR)
Tomáš Jahoda Goal 19' Laporan Artsiom Skorb Goal 15'
Aliaksandr Hancharou Goal 43'
Tsimur Tsimashkou Goal 69'

Glasgow[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC+1).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Wales 4 4 0 0 0 19 5 +14 12 Layak ke Pusingan 2
2  Scotland (H) 4 3 0 0 1 27 3 +24 9
3  Switzerland 4 2 0 0 2 13 8 +5 6
4  Portugal 4 1 0 0 3 7 20 −13 3
5  Slovakia 4 0 0 0 4 4 34 −30 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
6 September 2016
17:00
Portugal Bendera Portugal 1 – 4  Wales Pengadil:
Chahir Panschiri (SUI)
Ian Diamond (SCO)
David Franco Goal 56' Laporan Gareth Furlong Goal 17'
Robert Mugridge Goal 19'
Luke Hawker Goal 47'
Rhys Gowman Goal 65'
6 September 2016
19:15
Scotland Bendera Scotland 5 – 0  Switzerland Pengadil:
Michael Eilmer (AUT)
Jamie Hooper (WAL)
Kenny Bain Goal 18'
Dan Coultas Goal 26'
Alan Forsyth Goal 40'60'
Hamish Imrie Goal 59'
Laporan

7 September 2016
17:00
Portugal Bendera Portugal 1 – 4  Switzerland Pengadil:
Shane O'Donnell (IRL)
Ian Diamond (SCO)
José Santos Goal 43' Laporan Nick Schwehr Goal 13'
Frederik Hillmann Goal 15'
Sebastian Schneider Goal 21'
Florian Feller Goal 58'
7 September 2016
19:15
Scotland Bendera Scotland 11 – 0  Slovakia Pengadil:
Ricardo Fernandes (POR)
Chahir Panschiri (SUI)
Kenny Bain Goal 6'26'
Russell Anderson Goal 21'
Hamish Imrie Goal 41'45'
Alan Forsyth Goal 44'58'70'
Dan Coultas Goal 58'
Willie Marshall Goal 63'
Cameron Fraser Goal 69'
Laporan

8 September 2016
17:00
Switzerland Bendera Switzerland 1 – 2  Wales Pengadil:
Michael Eilmer (AUT)
Ricardo Fernandes (POR)
Jan Hödle Goal 31' Laporan Gareth Furlong Goal 35'
Luke Hawker Goal 47'
8 September 2016
19:15
Portugal Bendera Portugal 5 – 3  Slovakia Pengadil:
Jamie Hooper (WAL)
Shane O'Donnell (IRL)
Luis Tavares Goal 12'17'
Ricardo Teixeira Goal 43'
Vasco Ribeiro Goal 53'
Joaquin Coelho Goal 67'
Laporan Matej Hruška Goal 11'
Dušan Petráš Goal 19'
Tomáš Romanec Goal 24'

10 September 2016
12:00
Slovakia Bendera Slovakia 1 – 10  Wales Pengadil:
Ricardo Fernandes (POR)
Ian Diamond (SCO)
Zdenko Kovačević Goal 40' Laporan James Carson Goal 9'27'
Dolan-Gray Goal 10'
Rupert Shipperley Goal 21'
Benjamin Francis Goal 24'50'64'67'
Daniel Kyriakides Goal 51'
Gareth Furlong Goal 60'
10 September 2016
14:15
Portugal Bendera Portugal 0 – 9  Scotland Pengadil:
Jamie Hooper (WAL)
Chahir Panschiri (SUI)
Laporan Alan Forsyth Goal 5'34'
Edward Greaves Goal 31'
Hamish Imrie Goal 38'
Cameron Fraser Goal 40'
Kenny Bain Goal 42'58'
Lee Morton Goal 46'
Duncan Riddell Goal 54'

11 September 2016
12:00
Slovakia Bendera Slovakia 0 – 8  Switzerland Pengadil:
Shane O'Donnell (IRL)
Jamie Hooper (WAL)
Laporan Fabian Wullschleger Goal 17'
Jan Hödle Goal 32'68'
Nick Schwehr Goal 35+'
Frederik Hillmann Goal 41'
Wiss-Chodat Goal 46'
Marco Michel Goal 55'
Fabio Marelli Goal 66'
11 September 2016
14:15
Scotland Bendera Scotland 2 – 3  Wales Pengadil:
Michael Eilmer (AUT)
Chahir Panschiri (SUI)
Kenny Bain Goal 14'
Alan Forsyth Goal 53'
Laporan Gareth Furlong Goal 2'5'
Dale Hutchinson Goal 24'

Antalya[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC+3).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Austria 3 3 0 0 0 26 8 +18 9 Layak ke Pusingan 2
2  Oman 3 2 0 0 1 10 11 −1 6
3  Turki (H) 3 1 0 0 2 7 6 +1 3
4  Qatar 3 0 0 0 3 2 20 −18 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
9 September 2016
15:45
Oman Bendera Oman 3 – 0  Qatar Pengadil:
Oliver Tarnoczi (AUT)
Ali Yıldırım (TUR)
Bait Jandal Goal 18'
Al-Lawati Goal 55'
Bait Rajiboon Goal 67'
Laporan
9 September 2016
18:00
Austria Bendera Austria 3 – 2  Turki Pengadil:
Sebastien Duterme (BEL)
Ibrahim Al-Noufali (OMA)
Michael Körper Goal 5'
Dominic Uher Goal 14'63'
Laporan Onur Açıkgöz Goal 46'
Zafer Kır Goal 51'

10 September 2016
15:45
Oman Bendera Oman 4 – 9  Austria Pengadil:
Sebastien Duterme (BEL)
Abdou Mahmoud (QAT)
Al-Nofali Goal 13'56'
Bait Jandal Goal 34'65'
Laporan Benjamin Stanzl Goal 3'4'15'37'
Michael Körper Goal 28'51'70+'
Leon Thörnblom Goal 42'
Franz Lindengrun Goal 42'
10 September 2016
18:00
Turki Bendera Turki 3 – 0  Qatar Pengadil:
Oliver Tarnoczi (AUT)
Ibrahim Al-Noufali (OMA)
Onur Açıkgöz Goal 22'
Mahmut Cengiz Goal 31'61'
Laporan

11 September 2016
15:45
Austria Bendera Austria 14 – 2  Qatar Pengadil:
Ibrahim Al-Noufali (OMA)
Ali Yıldırım (TUR)
Michael Körper Goal 4'8'19'26'56'67'
Oliver Binder Goal 16'
Dominic Uher Goal 32'57'
Pit Rudofsky Goal 35'
Bernhard Schmidt Goal 38'
Patrick Stanzl Goal 39'
Franz Lindengrun Goal 65'
Alexander Bele Goal 69'
Laporan Anwar Muhammad Goal 11'
Sheraz Ali Goal 24'
11 September 2016
18:00
Turki Bendera Turki 2 – 3  Oman Pengadil:
Sebastien Duterme (BEL)
Abdou Mahmoud (QAT)
Ali Özkiliç Goal 33'
Batuhan Erman Goal 42'
Laporan Mohammed Al-Lawati Goal 60'
Bait Jandal Goal 69'70'

Accra[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC±0).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Ghana (H) 3 3 0 0 0 10 2 +8 9 Layak ke Pusingan 2
2  Kenya 3 2 0 0 1 10 4 +6 6
3  Nigeria 3 1 0 0 2 5 5 0 3
4  Namibia 3 0 0 0 3 3 17 −14 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
9 September 2016
17:30
Kenya Bendera Kenya 3 – 1  Nigeria Pengadil:
Aziz Adimah (GHA)
Siyabonga Martins (NAM)
George Mutria Goal 8'
Constant Wakhura Goal 16'
Calvin Kanu Goal 24'
Laporan Sikiru Salawu Goal 25'
9 September 2016
19:45
Ghana Bendera Ghana 7 – 1  Namibia Pengadil:
Tony Fernandes (KEN)
Ahmed El-Sayed (EGY)
Emmanuel Ankomah Goal 18'
Shadrack Baah Goal 24'
Michael Baiden Goal 26'52'
Johnny Botsio Goal 39'
Richard Adjei Goal 46'
Isaac Cofie Goal 54'
Laporan Pieter Jacobs Goal 63'

10 September 2016
17:30
Nigeria Bendera Nigeria 3 – 0  Namibia Pengadil:
Tony Fernandes (KEN)
Aziz Adimah (GHA)
Mammam Kolo Goal 9'
Sikiru Salawu Goal 36'
Shanwilu Mu'Azu Goal 62'
Laporan
10 September 2016
19:45
Ghana Bendera Ghana 1 – 0  Kenya Pengadil:
Ahmed El-Sayed (EGY)
Garba Asura (NGA)
Salya Nsalbini Goal 9' Laporan

11 September 2016
13:45
Kenya Bendera Kenya 7 – 2  Namibia Pengadil:
Aziz Adimah (GHA)
Ahmed El-Sayed (EGY)
Constant Wakhura Goal 2'51'64'
Festus Onyango Goal 12'
George Mutriaa Goal 22'
Victor Osiche Goal 23'34'
Laporan Wayne Jeffery Goal 8'
Pieter Jacobs Goal 61'
11 September 2016
16:00
Nigeria Bendera Nigeria 1 – 2  Ghana Pengadil:
Tony Fernandes (KEN)
Siyabonga Martins (NAM)
Michael John Goal 14' Laporan Emmanuel Ankomah Goal 54'
Shadrack Baah Goal 64'

Salamanca[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC−6).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MMT KMTL K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Amerika Syarikat 3 3 0 0 0 27 1 +26 9 Mara ke Perlawanan Akhir
2  Barbados 3 2 0 0 1 14 4 +10 6
3  Mexico (H) 3 1 0 0 2 8 4 +4 3 Tempat Ketiga
4  Guatemala 3 0 0 0 3 0 40 −40 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
27 September 2016
11:45
Amerika Syarikat Bendera Amerika Syarikat 3 – 1  Barbados Pengadil:
Donovan Simmons (BER)
Luis Cardona (GUA)
Nick Molcsan Goal 37'
William Holt Holt Goal 40'49'
Laporan Jemar Small Goal 42'
27 September 2016
16:45
Mexico Bendera Mexico 7 – 0  Guatemala Pengadil:
Ridge Bair (USA)
Shane Lewis (BAR)
Luis Estrada Goal 3'
Jorge Gómez Goal 7'
Ivan Arballo Goal 22'56'
Andrés Rangel Goal 50'
Ricardo García Goal 53'
Daniel Castillo Goal 63'
Laporan

28 September 2016
16:45
Mexico Bendera Mexico 0 – 2  Amerika Syarikat Pengadil:
Shane Lewis (BAR)
Luis Cardona (GUA)
Laporan Sean Cicchi Goal 53'
Paul Singh Goal 62'

29 September 2016
14:30
Barbados Bendera Barbados 11 – 0  Guatemala Pengadil:
Jonathan Altamirano (MEX)
Donovan Simmons (BER)
Akeem Rudder Goal 5'28'34'42'
Mario Moore Goal 5'12'
Che Warner Goal 18'23'35'44'
Shonkeel Wharton Goal 59'
Laporan

1 Oktober 2016
12:15
Amerika Syarikat Bendera Amerika Syarikat 22 – 0  Guatemala Pengadil:
Jonathan Altamirano (MEX)
Donovan Simmons (BER)
William Holt Goal 3'5'16'39'58'
Tyler Sundeen Goal 7'55'
Nick Molcsan Goal 8'
Manny Martinez Goal 14'
Ajai Dhadwal Goal 29'46'52'
Michael Barminski Goal 32'
Jonathan Orozco Goal 35+'
Paul Singh Goal 36'
Alexander Grassi Goal 57'68'
Tom Barratt Goal 62'69'
Kai Kokolakis Goal 66'67'
Sean Cicchi Goal 70+'
Laporan
1 Oktober 2016
16:45
Barbados Bendera Barbados 2 – 1  Mexico Pengadil:
Ridge Bair (USA)
Luis Cardona (GUA)
Akeem Rudder Goal 28'
Neil Franklin Goal 34'
Laporan Reymundo Lemus Goal 13'

Tempat Ketiga[sunting | sunting sumber]

2 Oktober 2016
14:30
Mexico Bendera Mexico 14 – 0  Guatemala Pengadil:
Shane Lewis (BAR)
Ridge Bair (USA)
David Terminel Goal 10'33'38'60'
Ricardo García Goal 21'
Max Fimbres Goal 24'
Yonathan Baez Goal 35'43'
Jorge Gómez Goal 39'40'
Ivan Arballo Goal 46'53'63'
Andrés Rangel Goal 51'
Laporan

Perlawanan Akhir[sunting | sunting sumber]

2 Oktober 2016
16:45
Amerika Syarikat Bendera Amerika Syarikat 6 – 1  Barbados Pengadil:
Donovan Simmons (BER)
Jonathan Altamirano (MEX)
Paul Singh Goal 5'
William Holt Goal 8'20'42'
Manny Martinez Goal 13'
Ajai Dhadwal Goal 46'
Laporan Neil Franklin Goal 48'

Kedudukan Akhir[sunting | sunting sumber]

Layak ke Pusingan 2
Ked Pasukan
Gold medal icon.svg  Amerika Syarikat
Silver medal icon.svg  Barbados
Bronze medal icon.svg  Mexico
4  Guatemala

Chiclayo[sunting | sunting sumber]

Semua masa tempatan (UTC−6).

Kumpulan[sunting | sunting sumber]

Pos Pasukan P M MP KP K JG GB PG Mt Kelayakan
1  Chile 5 5 0 0 0 44 0 +44 15 Layak ke Pusingan 2
2  Venezuela 5 4 0 0 1 31 6 +25 12
3  Uruguay 5 3 0 0 2 25 9 +16 9
4  Paraguay 5 1 1 0 3 13 20 −7 5
5  Peru (H) 5 1 0 1 3 15 19 −4 4
6  Ecuador 5 0 0 0 5 1 75 −74 0
Sumber: FIH
Peraturan untuk klasifikasi: 1) mata; 2) perbezaan gol; 3) jaringan gol; 4) keputusan satu-lawan-satu.[1]
(H) Tuan Rumah.
1 Oktober 2016
09:00
Venezuela Bendera Venezuela 7 – 2  Paraguay Pengadil:
Daniel López (URU)
Reinier Díaz (CUB)
Andy Adrian Goal 11'
Cristian Vargas Goal 15'42'45'70'
Wilber Barcamonte Goal 42'
Wilmer Vargas Goal 46'
Laporan Julio Russo Goal 25'57'
1 Oktober 2016
11:15
Chile Bendera Chile 24 – 0  Ecuador Pengadil:
Maximilliano Scala (ARG)
Manuel Sierra (VEN)
Mathias Dummer Goal 3'6'25'30'57'
Jan Berczely Goal 4'18'28'54'
Juan Amoroso Goal 8'60'69'
Axel Richter Goal 13'39'
Vicente Goni Goal 14'
Ricardo Achondo Goal 16'
Martín Rodríguez Goal 18'33'49'
Sven Richter Goal 22'32'
Fernando Renz Goal 40'
José Maldonado Goal 43'
Ignacio Contardo Goal 69'
Laporan
1 Oktober 2016
15:00
Uruguay Bendera Uruguay 3 – 2  Peru Pengadil:
Gus Soteriades (USA)
Hugo Romero (PAR)
Alexis López Goal 24'
Patricio Draper Goal 28'
Diego Laborde Goal 42'
Laporan Fabrizio Corno Goal 23'
Alberto Vives Goal 46'

3 Oktober 2016
09:00
Chile Bendera Chile 8 – 0  Peru Pengadil:
Hugo Romero (PAR)
Manuel Sierra (VEN)
Juan Amoroso Goal 20'
Mathias Dummer Goal 25'58'
Sven Ritcher Goal 30'
Felipe Renz Goal 50'
Ignacio Contardo Goal 55'64'
Jan Berczely Goal 62'
Laporan
3 Oktober 2016
11:15
Uruguay Bendera Uruguay 5 – 0  Paraguay Pengadil:
Rodrigo Rivadeneira (PER)
Guillermo Poblete (CHI)
Alexis López Goal 1'41'
Diego Laborde Goal 17'22'
Gabriel López Goal 52'
Laporan
3 Oktober 2016
15:00
Ecuador Bendera Ecuador 0 – 16  Venezuela Pengadil:
Gus Soteriades (USA)
Maximilliano Scala (ARG)
Laporan Cristian Vargas Goal 8'22'30'44'54'55'
Javier Ramos Goal 9'
Andy Adrian Goal 13'17'19'32'
Adan Laya Goal 25'
Raudin Simanca Goal 34'56'
Wilmer Vargas Goal 45'
Wilber Bracamonte Goal 53'

5 Oktober 2016
09:00
Ecuador Bendera Ecuador 0 – 16  Uruguay Pengadil:
Guillermo Poblete (CHI)
Hugo Romero (PAR)
Laporan Gabriel López Goal 9'25'
Maximiliano Tixe Goal 18'47'
Gonzalo Martinoni Goal 20'59'
Lucas Cantaro Goal 28'66'
Alexis López Goal 37'52'57'
Luis Salmini Goal 44'
Agustin Rivero Goal 51'54'61'
Gabriel Maz Goal 65'
5 Oktober 2016
11:15
Venezuela Bendera Venezuela 0 – 2  Chile Pengadil:
Reinier Díaz (CUB)
Rodrigo Rivadeneira (PER)
Laporan Ricardo Achondo Goal 7'
Axel Richter Goal 41'
5 Oktober 2016
15:00
Paraguay Bendera Paraguay 2 – 2  Peru Pengadil:
Daniel López (URU)
Manuel Sierra (VEN)
Ricardo Samudio Goal 20'
Julio Russo Goal 59'
Laporan Miguel Rivera Goal 2'
Fabrizio Corno Goal 48'
Pukulan Penalti
Aram Monges Penalty stroke scored
Guillermo Benítez Penalty stroke missed
Santiago Chamorro Penalty stroke missed
Federico Ruetalo Penalty stroke scored
Sasha Dolinzky Penalty stroke missed
Santiago Chamorro Penalty stroke scored
3 – 2 Penalty stroke scored Fabrizio Corno
Penalty stroke missed De Martis
Penalty stroke missed Ricardo Cruz
Penalty stroke scored Sebastian Dennison
Penalty stroke missed Miguel Rivera
Penalty stroke missed Fabrizio Corno

7 Oktober 2016
09:00
Paraguay Bendera Paraguay 9 – 1  Ecuador Pengadil:
Guillermo Poblete (CHI)
Daniel López (URU)
Julio Russo Goal 18'53'
Aram Monges Goal 36'
Enrique Giménez Goal 39'
Federico Ruetalo Goal 45'68'
Elias Vera Goal 58'
Sasha Dolinzky Goal 62'
Juan Benegas Goal 65'
Laporan Harold Soria Goal 42'
7 Oktober 2016
11:15
Uruguay Bendera Uruguay 0 – 5  Chile Pengadil:
Gus Soteriades (USA)
Maximilliano Scala (ARG)
Laporan Ignacio Contardo Goal 25'35+'61'
Martín Rodríguez Goal 40'
Pablo Purcell Goal 49'
7 Oktober 2016
15:00
Peru Bendera Peru 1 – 6  Venezuela Pengadil:
Hugo Romero (PAR)
Reinier Díaz (CUB)
De Martis Goal 37' Laporan Jose Oropeza Goal 11'58'
Reymer Malave Goal 39'
Andy Adrian Goal 48'
Raudin Simanca Goal 54'
Cristian Vargas Goal 64'

9 Oktober 2016
09:00
Venezuela Bendera Venezuela 2 – 1  Uruguay Pengadil:
Maximilliano Scala (ARG)
Rodrigo Rivadeneira (PER)
Andy Adrian Goal 41'
Cristian Vargas Goal 69'
Laporan Alexis López Goal 49'
9 Oktober 2016
11:15
Chile Bendera Chile 5 – 0  Paraguay Pengadil:
Manuel Sierra (VEN)
Reinier Díaz (CUB)
Ignacio Contardo Goal 8'
Axel Richter Goal 25'38'
Diego Ordoñez Goal 35+'
Juan Amoroso Goal 62'
Laporan
9 Oktober 2016
15:00
Peru Bendera Peru 10 – 0  Ecuador Pengadil:
Guillermo Poblete (CHI)
Gus Soteriades (USA)
Fabrizio Corno Goal 9'30'
Sebastian Dennison Goal 11'31'38'40'
Del Valle Goal 43'
Miguel Rivera Goal 46'
Diego Talaevra Goal 60'69'
Laporan

Rujukan[sunting | sunting sumber]

  1. ^ a b c d e f g h i Regulations
  2. ^ "Hockey World League Round 1: Fiji's ready!". fih.ch. 24 June 2016.

Pautan luar[sunting | sunting sumber]